Iespēja mācīties meistarklasēs pie pasaules labākajiem džezmeņiem

Raksta attēls - Iespēja mācīties meistarklasēs pie pasaules labākajiem džezmeņiem Publicitātes foto

18.06.2018 / Parmuziku.lv

No 27. jūnija līdz 29. jūnijam norisināsies ikgadējais džeza mūzikas festivāls ‘’Rīgas Ritmi 2018’’, kas piedāvā iespēju apmeklēt ne tikai augstvērtīgas džeza mūzikas koncertus 7 norises vietās, bet arī apmeklēt pasaules līmeņa zvaigžņu meistarklases un redzēt savus elkus rokas stiepiena attālumā 28. un 29. jūnijā Latvijas Radio 1.studijā.

Festivāla ‘’Rīgas Ritmi 2018’’ meistarklases ir unikāla iespēja ikvienam interesentam gūt neaizmirstamus iespaidus kopā ar festivāla galvenajiem māksliniekiem  un rast atbildes uz sev interesejošiem jautājumiem no mākslinieku personīgās pieredzes!

Festivāla ietvaros meistarklases šogad pasniegs 4 mākslinieki no ASV, Izraēlas, Kubas un Dānijas. Meistarklašu programmu atklās multiinstrumentālists Adams Bens Ezra (Adam Ben Ezra) no Izraēlas, kurš pārsteigs ikvienu apmeklētāju ar savu virtuozo kontrabasa spēli. Dienas gaitā visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt meistarklasi pie dvēseliskā, pacilājošā un melodiski gudrā vokālista, dziesmu autora un viena no innovatīvākajiem steeldrummer mūsdienās - Gregorijs Boids (Gregory Boyd). Otrās dienas meistarklases atklās ASV uzlecošā zvaigzne Šenela Džounsa (Shenel Johns), kura atzīta par vienu no talantīgākajām jaunajām džeza vokālistēm. Meistarklašu kulminācijas izskaņā - Grammy nominētais Kubas džeza pianists un komponists, improvizators Alfredo Rodrigezs (Alfredo Rodriguez), kurš demonstrēs savu mērķtiecīgo un atšķirīgo pieeju klasiskajai klaviermūzikai.

Nāc uz meistaklasēm un pilnveido sevi! Izbaudi unikālo iespēju sajust mākslinieka spēli vien pāris metru attālumā un iedvesmojies no festivāla ‘’Rīgas Ritmi 2018’’  galvenajiem māksliniekiem!

Papildus info un pieteikšanās: http://www.rigasritmi.lv/lv/meistarklase-2

Festivāla organizācija iespējama, pateicoties ilggadējiem atbalstītājiem:

Rīgas Dome, "Live Riga", "Latvijas Gāze", "Olainfarm", "Tele 2", Rīgas Brīvostas pārvalde, "Turtle wax", kā arī šī gada oficiālajam radio "Radio Lounge FM". Organizators – "Mūsdienu mūzikas centrs".

 

Uz tikšanos festivāla ‘’ Rīgas Ritmi 2018’’ meistarklasēs!

Jūti ritmu!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!