Ierakstīta dziesma Latvijas pilsētām

Raksta attēls - Ierakstīta dziesma Latvijas pilsētām Publicitātes foto

17.06.2018 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Monta ( Monta Ķimene), kura šogad startēja Supernovā ar savu dziesmu “1000 Roses”, iedziedājusi dziedātāja un komponista Laura Valtera komponētu un Reiņa Briģa producētu dziesmu “Skanēt”, kas veltīta brīnišķīgajām Latvijas pilsētām.

Monta nāk no Kuldīgas, šī pilsēta viņai ir ļoti mīļa, tāpēc arī vēlējās to parādīt videoklipā, kuru filmējis Roberts Ķimenis. “Katrai pilsētai ir savs unikāls stāsts un skanējums, ko veido cilvēki, kas tajā dzīvo!” saka Monta un aicina dziedāt un visiem kopā ieskandināt savas pilsētas vasaru ar dziesmu “Skanēt”!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!