“I MEAN LOVE: māksliniecisko talantu un vērtību saplūšana jaunākajā singlā “Savējo Sirdi””

Raksta attēls - “I MEAN LOVE: māksliniecisko talantu un vērtību saplūšana jaunākajā singlā “Savējo Sirdi”” Publicitātes foto

23.02.2023

I MEAN LOVE (īstajā vārdā Raiens Šaubergs) ir multi-mākslinieks no Rīgas, kuru vislabāk raksturo vārdi; autentiskums, daudzpusīgs talants un harizma.


I MEAN LOVE savu muzikālo karjeru uzsāka jau ļoti agrā vecumā, bet apzināti viņš atgriezās mūzikas lauciņā 2017. gadā. Pēdējo 5 gadu laikā ir iznākuši 4 albumi un 1 EP, kuros ir atrodamas muzikālās sadarbības ar tādiem hip hopa māksliniekiem kā Prusax, MC Apšaude, HUNN un Silraq. Šī brīža populārākās dziesmas Spotify ir “Nezināma vieta”, “6” un “to u”.

Jautājot par skatuves vārda I MEAN LOVE nozīmi, mūziķis paskaidro: “Tas ir būtības veids. I MEAN LOVE ir šis viss ceļš, ko ejam! Viss, ko mēs atstājam aiz sevis. Visi pārbaudījumi, kuri mums stājas pretī, lai tikai mēs varētu atkal pakāpties soli uz augšu un priekšu. Viss, kas mums atgādina, ka mēs nekad nedrīkstam atmest ar roku saviem mērķiem un sapņiem. Viss, kas parāda - KAS ESMU ES, KAS ESI TU, KAS ESAM MĒS!”

Jau agrā bērnībā I MEAN LOVE uzmanību piesaistīja auto-tune vokālais efekts, kuru, kā atceras, pirmo reizi dzirdējis 3 gadu vecumā, sēžot mammas automašīnas aizmugurējā sēdēklī. Mamma klausījusies pasaulslavenās dziedātājas Šēras nu jau leģendāro dziesmu “Believe”. (Interesants fakts - “Believe” ir pirmā komerciāli izdotā dziesma, kurā izmantots auto-tune).

Kopš tā laika auto-tune sintētiski-kosmiskā skaņa mūziķim I MEAN LOVE ir kļuvusi sirdij un ausīm ļoti tuva, tāpēc likumsakarīgi, ka ar šo efektu papildina arī savu mūziku.

Radošajos procesos I MEAN LOVE izvēlas pēc iespējas biežāk ieklausīties sevī jeb retāk uztvert 'lieku' informāciju no ārpasaules, lai sadzirdētu savas domas un sajūtas. “Jaunas dziesmas radīšanas pirmais solis ir melodija. Melodija manī pamodina konkrētas emocijas, kuras pēc tam pārtulkoju vārdos - izmantojot pieredzes, atmiņas un vienkārši aktuālas tēmas un informāciju manā dzīvē. Lai arī 95 % gadījumu manu tekstu vārdi atspoguļo reālus notikumus no manas pieredzes, dažreiz arī pievienoju stāsta elementu, lai klausītājam precīzāk nodotu dziesmas galveno motīvu vai sajūtu.” tā skaidro I MEAN LOVE par dziesmu rakstīšanas procesu.

Raiena mākslinieciskās izpausmes neaprobežojas ar mūziku vien, šī gada sākumu viņš atzīmēja ar apģērba līnijas “I MEAN LOVE apparel” prezentēšanu plašākai publikai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!