Humorroka grupa “Pirmais Kurss” izdod karstāko rudens singlu “‘Apkure”

Raksta attēls - Humorroka grupa “Pirmais Kurss” izdod karstāko rudens singlu “‘Apkure” Publicitātes foto

14.11.2022

Humorroka grupa “Pirmais Kurss” vēsajās rudens dienās izdod singlu “Apkure”, kas vēsta par apkures sezonas sākumu. Singls “Apkure” pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Singlā “Apkure” tiek apdziedāta daudziem labi pazīstamā cīņa ar aukstumu un to, ko darīt, ja salst pat savās mājās.

“Siltuma trūkums dzīvē ir nopietna problēma.”, stāsta Dāvis Mazurenko (ģitāra, vokāls): “Brīdī, kad istabā saskatīju savu elpu, ķēros pie tuvākā instrumenta, lai sasildītos.” Ar dziesmas idejas rašanos dalās Francis Upaciers (ģitāra, vokāls): “Biju pārsteigts par šo Dāvja lēmumu, jo es ar šādām problēmām nesaskaros ikdienā. Dāvis saka, ka neesmu empātisks, bet es viņam saku, ka man vismaz ir siltums.”

Par dziesmas atklāšanas video sižetu stāsta Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls): “Prieks par šādu iniciatīvu, vairosim siltumu kopā!“

Singla “Apkure” mūzikas autors ir Dāvis Mazurenko un vārdu autori ir grupa “Pirmais Kurss”. Dziesmas mikss - Dāvis Mazurenko, masters - Kārlis Šteinmanis. Dziesmas producents - Dāvis Mazurenko.

Grupā spēlē Dāvis Mazurenko (ģitāra, vokāls), Francis Upaciers (ģitāra, vokāls) un Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls). “Pirmais Kurss” ir normālu jauniešu kolektīvs, kas brīvajā laikā spēlē foršu mūziku. Vispār puiši uz goda, savā trīspadsmit gadu pastāvēšanas periodā nospēlējuši koncertus visā Latvijas teritorijā. Izdevuši divus albumu - “Problēmas” un “Interkurss” un vienu EP “El Printer”. Spēlē orģinālmūziku un atsevišķus Latvijas mūzikas šedevrus. Intars Busulis: “Pasaules grupa nr. 1 Latvijā.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!