Homērs sveic visas sievietes 8.martā

Raksta attēls - Homērs sveic visas sievietes 8.martā Publicitātes foto

08.03.2018 / Parmuziku.lv

Reperis Homērs izdod muzikālu sveicienu sievietēm 8. martā un aicina visus, kas nesatiekas šajā dienā, sazvanīties un teikt labus vārdu savām mīļotajām meitenēm.

"Ir 8. marts un kad gan vēl, ja ne šodien mēs pateiksim mūsu īpašajām sievietēm, ka mēs viņas mīlam," apgalvo hiphopa mākslinieks Homērs.
 
 
Pagājušajā gadā Homērs plašāku atpazīstamību ieguva ar savu debijas albumu "Burbona Dienasgrāmata", kas sevī apkopoja dziesmas ar pilnīgi dažādām noskaņām, parādot mākslinieka uzskatus, domas, idejas par redzēto, dzirdēto, piedzīvoto .

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!