Grupai “Laika Suns” jauna dziesma un video

Raksta attēls - Grupai “Laika Suns” jauna dziesma un video Publicitātes foto

05.07.2019 / Parmuziku.lv

Apvienība “Laika Suns” klajā laiduši jaunu dziesmu un video - “Dažas no meitenēm”. Grupa šovasar būs dzirdama vairākos koncertos visā Latvijā.

"Ieraksts ir pavisam svaigs, bet pirmsākumi meklējami pirms nepilniem 4 gadiem "I Love You" bārā (mūžīgā piemiņā mīļai vietai), kur nakts miglājā mani dejot aicināja kāda dāma, lai jau vienu dziesmu vēlāk būtu prom, atņemot ne vien iespēju dejot nākamās dziesmas, bet arī mieru un miegu dažām nākamajām dienām. Meitenes, laupiet tiem vīriem mieru un miegu biežāk - būs vairāk īstu dziesmu!" savā FB ierakstā ar dziesmu daloties, saka grupas dibinātājs un līderis Arnis Račinskis. 

Laika Suns šobrīd turpina darbu pie sava 3. studijas albuma.

Laika Suns šovasar būs sastopams:

05.07. Valmiera, Valmiermuižas alus terase
11.07. Rīga, NOASS
20.07. Cēsis, FONO
03.08. Liepāja, Summersound
04.08. Bauska, Taste Festival
17.08. Rīgas svētki
24.08. Engure Cafe

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!