Grupa Sudden Lights aizvada savu pirmo solokoncertu

Raksta attēls - Grupa Sudden Lights aizvada savu pirmo solokoncertu Foto: Andris Barbans

16.04.2018 / Parmuziku.lv

Grupa “Sudden Lights” mūzikas namā “Daile” sniedza klausītājiem pirmo solo koncertu,  pulcējot kuplu skaitu klausītāju un fanu, kas dziedāja līdzi gandrīz visām mākslinieku izpildītajām dziesmām.

Koncertā tika atskaņotas dziesmas no grupas pirmā solo albuma “Priekšpilsētas”, kā arī izskanēja pirmatskaņojumi, kuri pirmoreiz tika nodoti skatītāju vērtējumam. Grupu gaidot, skatītājus priecēja arī mūziķe Tīna Šipkēvica, ar kuru grupa kopā izpildīja arī savu skaņdarbu “Nine head monster”.
 

 “Sudden Lights” debijas albums “Priekšpilsētas” klajā nāca 2017. gada rudenī, un kopš tā izdošanas puiši ieguvuši arvien plašāku atzinību, it īpaši pēc dalības konkursā “Supernova”.

Seko grupas gaitām  sociālajās vietnēs - FacebookTwitterInstagram un klausies - Spotify!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!