Grupa "Saldās sejas" dalās ar jaunu dziesmu un aicina uz koncertturneju

Raksta attēls - Grupa "Saldās sejas" dalās ar jaunu dziesmu un aicina uz koncertturneju Publicitātes foto: Ritvars Stankevičs

31.01.2018 / Parmuziku.lv

Grupa “Saldās sejas”, kuras pirmsākumi meklējami tālajā 1985. gadā, šī gada februārī dosies savā pirmajā Latvijas koncertturnejā.

Atjaunotās grupas pamatsastāvā, kas ir mainīga vienība, pašlaik muzicē: Tomass Kleins (ģitāra, balss), Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass, balss), Jānis Narkevics Jr. (balss, ģitāra, trompete) un Guntars Račs (bungas, balss). Kā īpašie viesi koncertos uzstāsies: Ainars Virga, Ivo Fomins, Buks, Normunds Rutulis, bet koncertos Cēsīs, Rīgā un Valmierā arī valmierietis Renārs Veličko. Dažos koncertos uzstāsies arī Katrīna Bindere un Jānis Narkevics senjors. Madonā un Alūksnē grupai pievienosies Mārtiņš Strods, bet koncertā Rīgā ar neparastām Guntara dziesmu interpretācijām piedalīsies ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele” un Guntis Veits.

Turneja tiek organizēta kā atbalsts Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas “365” otrās daļas izdošanai. Grāmatas autors ir grupas viens no dibinātājiem, līdzās Zigfrīdam Muktupāvelam, Tomasam Kleinam un citiem. Guntara grāmatas “365” pirmā daļa bija pieprasītākā grāmata Latvijas grāmatnīcās 2017. gadā, bet tās otrā daļa nāks klajā jau šonedēļ 2. februārī un tas tiks atzīmēts ar koncertiem Liepājā (2.02), Kuldīgā (3.02), Cēsīs (4.02), Rīgā (7.02), Alūksnē (8.02), Rūjienā (9.02), Valmierā (10.02), Madonā (11.02) un Slampē (4.03). Pirms un pēc koncerta autors apmeklētājiem iecerējis sniegt autogrāfus.

Biļetes uz koncertiem Liepājā un Kuldīgā jau ir pilnībā izpārdotas, bet uz koncertu Cēsīs atlikušas vien 80 vietas. Maz biļešu palicis uz koncertiem Rīgā un Alūksnē.

Guntars Račs par projektu stāsta:

Es esmu ļoti pārsteigts par šiem panākumiem. Man šķita, ka grupu “Saldās sejas” zinu tikai es, taču izpārdotie koncerti Liepājā un Kuldīgā patiešām iedvesmo un uzliek arī lielu atbildību. Spēlēsim lielākos hitus ar maniem vārdiem, kā arī vairākas pilnīgi jaunas dziesmas.

“Saldās sejas” ar atjaunoto sastāvu līdz šim ir izdevušas jau trīs dziesmas – “Neiespējams nav nekas”, “Klāt jaunais gads” un “Klusums pirms vētras”. Tagad tapusi vēl viena dziesma, kuru sarakstījis un iedziedājis Tomass Kleins. Dziesmas “Nekas nav svarīgāks par vārdiem” pamatā ir Rača grāmatas “365” 6. janvāra dzejolis.

Biļetes uz koncertiem meklējamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Dziesmas pieejamas Spotify, iTunes, Apple Music, Amazon, Google Play utt.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!