Grupa “Riverfall” piesaka sevi ar pirmo singlu “No divām dzīvēm viena”

Raksta attēls - Grupa “Riverfall” piesaka sevi ar pirmo singlu  “No divām dzīvēm viena” Publicitātes foto

23.03.2018 / Parmuziku.lv

Tas ir pieejams visos mūzikas straumēšanas servisos.

Riverfall ir grupa, kura spēlē vienkāršu, ģitāras skaņās balstītu indīroku par ikdienišķo un pārdabisko. Kaiva (vokāls) un Jānis (vokāls, ģitāra) Upleji ar nosaukumu “Riverfall” pirmo reizi uzstājās 2016. gada 9. decembrī.

Singla sagatavošanā iesaistījās arī mūziķu tuva draudzene Tanja Bella, Latvijā dzīvojoša kazahstāniete, kuras glezna ir pamats singla attēlam. Vokāli tika ierakstīti mājās pie Jāņa Skulmes, arī ģitāra tika ierakstīta mājās. Tonijs Midltons ierakstīja bungas, basģitāru, kā arī samiksēja dziesmu Oklahomā, ASV.

Šobrīd grupa strādā pie jauniem mūzikas ierakstiem un plāno arī šo mūziku izpildīt koncertos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!