Grupa “Riverfall” laiž klajā singlu “Melnā vārna”

Raksta attēls - Grupa “Riverfall” laiž klajā singlu “Melnā vārna” Publicitātes foto

22.08.2018 / Parmuziku.lv

Pašmāju grupa Riverfall izdod jaunu singlu “Melnā vārna”. Dziesmas vārdi ir no Imanta Ziedoņa dzejoļa ar tādu pašu nosaukumu, no dzejoļu krājuma “RE KĀ”. Dziesma pieejama visos mūzikas straumēšanas servisos, kā arī grupas Youtube kanālā.

Grupas Riverfall dalībnieks Jānis: “Dziesmu veltīju savai nu jau sievai un grupas biedrenei Kaivai, kad vēl nebijām kopā. Toreiz neteicu, ka dziesma ir veltīta viņai, tagad to izpildām kopā un priecājamies beidzot to nodot arī plašākai publikai.”

Viena no lielākajām motivācijām dziesmu beidzot ierakstīt bija grupa Prāta Vētra, kuri, izdodot vienu no jaunajām dziesmām, stāstīja, ka sākotnēji doma bija dziesmā izmantot tieši Ziedoņa “Melnā vārna” vārdus.

Dziesma ierakstīta VEF kultūras pils skaņu ierakstu studijā pie skaņu inženiera Jāņa Ķuņķa, sadarbojoties ar Dinu Grīnbergu, kura dziesmā spēlē sitaminstrumentus.

15.novembrī grupa būs dzirdama mūzikas un mākslas festivāla “BILDES” ietvaros Jauno dziesminieku koncertā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!