Grupa "NeimoM" nāk klajā ar trešo singlu “Juku Gadi”

Raksta attēls - Grupa "NeimoM" nāk klajā ar trešo singlu “Juku Gadi” Publicitātes foto

05.02.2018 / Parmuziku.lv

Grupa “NeimoM” klausītājiem piedāvā titulsinglu ''Juku Gadi'' no gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu, kas iznāks tuvākajos mēnešos.

Dziesma “Juku Gadi’’ vēsta par laikiem, kad cilvēka prātā valda haoss, nesaprašana un bezcerība. Tie ir brīži, kuros viss šķiet neiespējami, iecerētais neizdodas, dzīve ņem virsroku pār cilvēku un neko nav iespējams ietekmēt. Mēs esam no tā noguruši un vienkārši peldam pa straumi – un to pieredzējuši ir daudzi. Singls, tāpat kā viss albums, pārstāv indie mūzikas žanru, un tajā atrodamas gan nelielas sintpopa vēsmas, gan psihodēliskas noskaņas,  gan garāki ģitāru solo. Šī ir liriskākā albuma dziesma ar saldsērīgākam notīm dziesmu tekstos un tikpat emocionālu melodiju.

“NeimoM” kā viena cilvēka projekts ir aktīvs vairākus gadus, tomēr līdz šim parādījies tikai “Youtube” un “Soundcloud” vietnēs. Šobrīd projekts attīstījies līdz grupai, kas gatavojas albuma prezentācijas koncertam un sāk ceļu Latvijas mūzikas pasaulē. 2017.gada rudenī “NeimoM” izlaida pirmo singlu “On My Way”, kas jau ir dzirdams radio viļņos, savukārt novembra beigās klajā tika laists otrais singls “31.janvāris”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!