Grupa LABVĒLĪGAIS TIPS izziņo koncertsēriju = I A =

Raksta attēls - Grupa LABVĒLĪGAIS TIPS izziņo koncertsēriju = I A = Publicitātes foto

06.04.2019 / Parmuziku.lv

Šoruden LABVĒLĪGAIS TIPS pēc divu gadu pārtraukuma būs redzams un dzirdams visā Latvijā koncertsērijā = I A =. “Daudziem, protams, rodas jautājums: ”Kāpēc tāds nosaukums?” Varētu atbildēt ar frāzi no padomju kino klasikas: “Lai neviens nenojaustu.”

Kā atklāj grupas pārstāvji, tas būs satriecošs koncerts divos cēlienos, un paredzēts šāds vakara plāns: pirmajā daļā tiks piedāvāts “sit-down” šovs jeb sēdizrāde – “Labvēlīgā Tipa” dziesmas neierastā un jaunā skanējumā, tad 20 minūtes bufetes priekiem; koncerta otrajā daļā –   “Hands-up jeb rokas augšā” – ballīte tiem, kas atgriezušies no bufetes pauzes. Protams, būs ari pirmatskaņojumi, “TIPA” klasika un kolosāla publika.

 “Starp citu, savas karjeras laikā pirmo reizi uzstāsimies VEF Kultūras pilī. Tā būs sava veida atgriešanās, jo, kā zināms, savulaik Fredis jeb Andris Freidenfelds ir strādājis leģendārajā rūpnīcā VEF,” piebilst grupas menedžeris Ģirts Lūsis.

 Grupa tūrē dosies savā tradicionālajā sastāvā: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

 

Grupas jubilejas šovi notiks:

 

5.oktobrī Latgales vēstniecībā “GORS”

12.oktobrī Jelgavas Kultūras namā

13.oktobrī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”

18.oktobrī Ventspils teātra namā “Jūras vārti”

19.oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

26.oktobrī Valmieras Kultūras centrā

1.novembrī VEF Kultūras pilī

2.novembrī VEF Kultūras pilī

3.novembrī VEF Kultūras pilī

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!