Grupa „Franco Franco” laiž klajā jaunu dziesmu un videoklipu “Mierpilni”

Raksta attēls - Grupa „Franco Franco” laiž klajā jaunu dziesmu un videoklipu “Mierpilni” Publicitātes foto

22.08.2022

Grupa “Franco Franco” nāk klajā ar dvēselisku skaņdarbu “Mierpilni”, kuram tapis arī videoklips.
Dziesma “Mierpilni” ir par būšanu blakus ne tikai skaistajos, bet arī izaicinošākos brīžos, atklāj grupas dalībnieki.

“No grūtām dzīves situācijām nav jābaidās, ja blakus ir drauga drošais plecs. Atbalsts un palīdzība tikt cauri tumšākajai tumsai ir puse no uzvaras,” ir pārliecināta grupas soliste un dziesmas vārdu autore Elizabete Vētra. “Savukārt, ja nav drauga pleca, aicinu vērsties pie profesionāļiem, – galvenais ir nepalikt vienam.”

“Turklāt daudzi atpazīs situāciju, kad ikdienā viss ir vienkārši stresiņš, stresiņš, stresiņš. Tas, ko vēlējāmies panākt ar “Mierpilni”: dot sirdsmieru gan klausītājiem, gan sev pašiem,” stāsta pianiste Kristīne Spure.

Kopā ar dziesmu tiek izdots arī videoklips, kas filmēts ainaviskajā Zvārtes ieža apkārtnē, kā arī ierakstu studijā “Aleja”, kur nereti notiek grupas mēģinājumi. Režisora kurpēs iekāpis grupas bundzinieks un televīzijas personība Mārtiņš Spuris. “Nemainīga vērtība, kas mūsos rada mieru, ir daba un, kopā spēlējot, būšana mūzikā. Tādēļ šīs divas pasaules apvienojām videoklipā ar cerību, ka šo mierpilno sajūtu nodosim arī skatītājiem,” stāsta Mārtiņš.

Dziesmu producējis un par ierakstu parūpējies Reinis Kārkliņš (“Aleja Records”), un tajā dzirdami arī kontrabasista Jāņa Rubika iespēlētie stīgu akcenti. Dziesma pieejama visās mūzikas straumēšanas platformās.

Grupā “Franco Franco” apvienojušies mūziķi Elizabete Vētra, Kristīne Spure un Mārtiņš Spuris. “Franco Franco” apbur ar pasaulīgu skanējumu, harizmātisku sieviešu vokālu un kinematogrāfisku skaņu lidojumu. Jau izdotās dziesmas, tostarp “Vētra”, “Vadugunis”, “Sirdsdejo” un citas, iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus, bet Reiņa Sējāna producētais mazalbums “Moon + Light” nominēts “Zelta mikrofonam” starp labākajiem indīpopa albumiem.

 https://www.youtube.com/watch?v=UyEh37brkXA

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!