Grupa Framest dodas uz Japānu

Raksta attēls - Grupa Framest dodas uz Japānu Publicitātes foto

16.09.2015 / Parmuziku.lv

Jau šo sestdien vokālā grupa Framest dodas uz Japānas pilsētām Osaku un Kobi, lai sniegtu vairākus koncertus, iepazīstinot Japānas klausītājus ar latviešu mūziku un tautas dainām.

Japānā grupa atskaņos dziesmas no jaunās koncertprogrammas Dainu skapis ar latviešu dainu tekstiem, kā arī citu latviešu komponistu, tostarp maestro Raimonda Paula, mūziku.

Grupa piedalīsies Kansai mūzikas konferencē, kā arī latviešu mūzikas koncertos. Kansai mūzikas konference ir viena no retajām Japānā, kurā piedalās mūziķi no visas pasaules, un 2015. gadā norisināsies jau sesto reizi. Savukārt Latvijas mūzikas dienas organizē Baltic Festa ar Kobes pilsētas domes, Kansai Japānas Latvijas asociācijas un Latvijas Republikas goda konsulāta Osakā atbalstu. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!