Grupa Audiokvartāls publicē jaunu singlu "Pasauli nonestu tev"

Raksta attēls - Grupa Audiokvartāls publicē jaunu singlu "Pasauli nonestu tev" Publicitātes foto

11.04.2018 / Parmuziku.lv

„Audiokvartāls” pēc gadu ilgas klusēšanas klausītājiem piedāvā jaunu singlu "Pasauli nonestu tev".

„Dziesmu sarakstīju jau pirms grupas "Audiokvartāls" dibināšanas. Pavisam nesen mēģinājumā nolēmu to parādīt grupas biedriem, viņiem patika, un dziesmu akustiski nospēlējām arī divos koncertos. Saņēmām  labas atsauksmes, tādēļ  ierakstījām to arī studijā," stāsta grupas solists un basģitārists Ivars Ozoliņš.

"Dziesma vēsta par vīrieti, kas baidās atklāt savas jūtas sievietei, uzskatot, ka viņam nav nekādu izredžu iekarot viņas sirdi. Arī dzīvē cilvēki bieži vien sevi nenovērtē, domājot – tas man būs par labu, tam es neesmu gatavs, tāpēc pat nemēģina sasniegt vēlamo,"   turpina Ivars.

"Pasauli nonestu tev" pilnā skanējumā  pirmo reizi bija dzirdama grupas koncertā folkklubā „Ala”. Tomēr oficiālais singla pirmatskaņojums gaidāms 13. aprīlī nesen atvērtajā klubā „Republika".

3. maijā "Audiokvartāls" uzstāsies klubā „Omas briljants” Rīgā, bet 19.maijā  folkklubā „Ala”, Rīgā . Vasras sākumā gaidāmi koncerti arī Talsos un citās pilsētās.

Līdz šim grupa ir izdevusi vairākus singlus, kurus iespējams noklausīties Spotify.  

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!