“Gamechanger Audio” jaunais efektu pedālis pirmajā dienā savācis jau 100 000 dolāru.

Raksta attēls -  “Gamechanger Audio” jaunais efektu pedālis pirmajā dienā savācis jau 100 000 dolāru. Publicitātes foto

14.03.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas audio efektu kompānija “Gamechanger Audio” 12. martā pūļa finansēšanas vietnē Indiegogo sākusi līdzekļu vākšanas kampaņu jaunam produktam “Plasma pedal” un pirmās dienas laikā savākti jau 100 000 dolāru.

“Gamechanger” Audio ir Latvijā dibināts audio efektu uzņēmums, “Plasma Pedal” ir viņu otrais produkts – tas ir “distortion” tipa efektu pedālis, kura tehnoloģijā efekta tonis tiek ģenerēts no gāzizlādēm plazmas lampā. Šis ir pirmais ģitāras efektu pedālis, kurā tiek izmantota šī tehnoloģija. Īpaši veidotais pedāļa koncepts ļauj mūziķim spēlēšanas laikā redzēt elektriskās izlādes.

Pedāli iespējams iegādāties šeit Indiegogo kampaņas ietvaros. 

Kā daļu no kampaņas, Gamechanger Audio ir izveidojuši unikālu tiešsaistes platformu, kurā iespējams augšupielādēt skaņas failus, izvēlēties pedāļa iestatījumus un reālajā laikā izmēģināt pedāli darbībā. Šī platforma ir pieejama ikvienam mājaslapā www.plasmapedal.com.

“Plasma Pedal” jau guvis atzinību no mūziķiem un mūzikas ekspertiem, to vidū ir ģitārists Michael "Fish" Herring, kurš spēlējis ar tādiem mākslniekiem kā Prince, Justin Timberlake, Christina Aguilera u.c. Uzņēmuma veidotais pedālis piedalījies arī prestižajā mūzikas instrumentu izstādē “NAMM”, kas norisinājās šā gada Janvārī Losandželosā, ASV. Izstādes laikā “Plasma Pedal” izpelnījās teju visu vadošo industrijas mediju uzmanību un ierindojās pirmajās vietās vairākos mūzikas žurnālu topos.

"Mūzikas instrumentu tirgū šāds pedālis ir pirmais un mēs esam pārliecināti, ka tas iedvesmos, mūziķus, producentus un inženierus paskatītes uz distortion pedāļiem no citas puses." stāsta uzņēmuma vadītājs un mūziķis Iļja Krūmiņš.

Pērn “”Gamechanger” Audio nāca klajā ar savu pirmo produktu PLUS Pedal, kuru nu jau izmanto tādi pasaulē atzīti mūziķi kā Kurts Rozenvinkels, Džons Karins un Džonatans Vilsons no Rodžera Votersa (“Pink Floyd”) grupas, kā arī Džošs Klinghofers (“Red Hot Chili Peppers”) un Trents Reznors (“Nine Inch Nails”).

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!