“Fonds Līdzskaņa” publicē vasaras radošajā nometnē radīto dziesmu “Tu esi”

Raksta attēls -  “Fonds Līdzskaņa” publicē vasaras radošajā nometnē radīto dziesmu “Tu esi” Publicitātes foto

21.11.2018 / Parmuziku.lv

Piedaloties mūziķiem Kristīnei Pāžei, Katrīnai Dimantai, Vitai Baļčunaitei, Aijai Barovskai un Didzim Bardo, tapusi dziesma “Tu esi”. Šī ir jau otrā “Fonda Līdzskaņa” labdarības mērķiem radītā dziesma, no kuras gūtie līdzekļi tiks veltīti, lai palīdzētu grūtībās nonākušiem mūziķiem.

Aizkustinošā dziesma, kas sacerēta otrajā “Fonda Līdzskaņa” radošajā nometnē, stāsta par vienotību, kas pastāv sabiedrībā un uzmundrina, sakot - tu nekad neesi viens, jo vienmēr atradīsies kāds, kas var tev pasniegt palīdzīgu roku. Šajā gadījumā tas ir “Fonds Līdzskaņa”, kas palīdz tiem Latvijas mūziķiem, kuri ir saskārušies ar nopietnām veselības vai sadzīves problēmām.

“Dziesma “Tu esi” tapa gandrīz vienā mirklī, pašā pirmajā nometnes dienā. Kristīne radīja sākuma akordus, vārdi radās no Vitas dzejoļa pirmās rindiņas, bet piedziedājumu izdomāja Katrīna. Kopš tās radīšanas brīža gandrīz neko vairs nemainījām,“ dziesmas tapšanas procesu atminas tās autores un piemetina, ka dziesmā vēlējās ietvert “Fonda Līdzskaņa” vēstījumu. “Gribējām pateikt, ka nevajag kautrēties lūgt palīdzību, kad tas nepieciešams, kā arī saredzēt, ja kādam nepieciešams atbalsts. Kopā mēs šajā pasaulē varam dot daudz vairāk. Lūgt ir grūti, bet ir labi, ka ir tādas organizācijas kā “Fonds Līdzskaņa”, kas atbalsta grūtās dzīves situācijās,” komentē Vita Baļčunaite.

Dziesmu “Tu esi” iespējams noklausīties vietnē YouTube un jau pavisam drīz tā būs pieejama visās populārākajās straumēšanas vietnēs. Dziesmas pirmatskaņojums klātienē notiks 27. novembrī, Rocket Bean Roastery Dzirnavu ielā 39, plkst. 19.00 – “Fonds Līdzskaņa” radošajā nometnē tapušo gleznu izstādes atklāšanā.

Par “Fondu Līdzskaņa”
Nodibinājums “Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd, dažādu iemeslu dēļ, vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz finansiālu atbalstu veselības problēmu pārvarēšanai, kā arī nodrošina praktisku palīdzību mākslinieku ikdienas apstākļu, sadzīvisku problēmu novēršanai, kas liegušas pilnvērtīgi veltīt sevi radošai darbībai.

Šobrīd aktuāla ir līdzekļu vākšana Guntaram Muceniekam un viņa ģimenei, kuri šoruden ugunsnelaimē zaudēja mājas un skaņu ierakstu studiju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!