Fiņķis un “PRAGAII” izdod singlu “Tāds slinkums” un izziņo albumu

Raksta attēls - Fiņķis un “PRAGAII” izdod singlu “Tāds slinkums” un izziņo albumu Foto: Filips Smits

12.04.2022

Hiphopa mākslinieks Fiņķis un eksperimentālās mūzikas duo “PRAGAII” izdod singlu “Tāds slinkums”. Dziesmas mūzikas autori, elektroniskās mūzikas pārstāvis Kashuks (Kaspars Kubeckis) un producents Aleksis Luriņš jeb grupa “PRAGAII” par dziesmas radošo procesu izsakās lakoniski: “Tāds slinkums kaut ko domāt. Varbūt citu dienu”.

“Strādājot pie albuma ar Aleksi un Kasparu bijām nonākuši pie vairākiem “gulēšanas” periodiem, kas mūsu radošo procesu iesaldēja uz kādu konkrētu laika posmu,” stāsta Fiņķis. ““Tāds Slinkums” reflektē uz mūsu attieksmi pret šo materiālu atsevišķos albuma rakstīšanas posmos.”

Dziesmas video radīts kopā ar režisori Elīzu Jordani un operatoru Tomu Šķēli. Par video klipa tapšanu Fiņķis stāsta: “10 stundas pirms dziesmas iznākšanas piekrāmējām pilnu busu un aizbraucām uz Ogri. Tieši tik vienkārši”. 

Albums ar tādu pašu nosaukumu – “Tāds slinkums” - gaidāms jau 27. aprīlī. Tajā būs iekļautas jau publikai labi zināmās dziesmas “Maza Rīga” un “Kā pavadīt jaunību”, kā arī vēl nedzirdēti skaņdarbi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!