Festivāls “Saldus Saule” izziņo pirmos māksliniekus

Raksta attēls - Festivāls “Saldus Saule” izziņo pirmos māksliniekus	Foto: The Sudden Lights

10.03.2023

Saldū, Kalnsētas parkā arī šovasar, 28. un 29. jūlijā notiks festivāls “Saldus Saule”.
Festivālā šogad uzstāsies “Pērkons”, “Līvi”, Ivo Fomins, šī gada Eirovīzijas dalībnieki “Sudden Lights”, Felikss Ķiģelis, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Inokentijs Mārpls”, “Linga”, Keitija Bārbale, “Aston Kais”, “B Optimist”, “Lapsene”, “Noslēpums” un citi. Mākslinieku saraksts tiks papildināts, pilna programma tiks izziņota tuvāk festivālam.

No piekdienas vakara līdz svētdienas pusdienlaikam pļavā pie Cieceres upes būs pieejama festivāla telšu pilsētiņa, notiks atrakcijas, būs gan festivāla gadatirgus, gan bāri un ēdinātāji, bet visam pāri, kā vienmēr,  festivālam “Saldus Saule” raksturīgā kopā būšanas, mūzikas, vasaras un dzīves svinēšanas sajūta.

Piektdien, 28. jūlijā festivāla vārti vērsies plkst 17:00, pirmie mākslinieki uz skatuves kāps 18:00, un pasākums notiks līdz 4:00.

Gan piektdienas vakarā, gan sestdien no 10:00 rītā pļavā darbosies festivāla gadatirgus; sestdien plkst. 12:00 sāksies bērnu koncerts “Saldus Saulīte”, kuru visi ir aicināti apmeklēt bez maksas, savukārt festivāla vakara daļa sāksies plkst. 16:00, un festivāls notiks līdz plkst. 4:00 svētdienas rītā.

Biļetes uz festivālu “Saldus Saule” pieejamas festivāla mājas lapā www.saldussaule.lv un biļešu tirdzniecības vietās visā Latvijā. Festivāla organizatori aicina biļetes iegādāties jau šobrīd, tuvāk festivālam biļešu cena pieaugs.

Pirmais festivāls “Saldus Saule” notika tālajā 1987. gadā ar mērķi godināt talantīgā un leģendārā mūziķa Ērika Ķiģeļa piemiņu. Iepriekšējais, 2022. gadā pēc divu gadu pārtraukuma notikušais festivāls pulcēja īpaši lielu apmeklētāju skaitu.

Informācija par festivālu pieejama mājas lapā www.saldussaule.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!