Festivāla Bildes ietvaros Līvu laukumā atklāj izstādi Bilžu sēta Pilsētā

Raksta attēls - Festivāla Bildes ietvaros Līvu laukumā atklāj izstādi Bilžu sēta Pilsētā Publicitātes foto

29.09.2015 / Parmuziku.lv

No 24. septembra Vecrīgā, Līvu laukumā, par godu festivāla Bildes 30 gadu jubilejai apskatāma izstāde Bilžu sēta Pilsētā. Tajā ir aplūkojami 138 mākslas darbi, ko veidojuši vairāk nekā 100 Latvijā populāri mūziķi un citas radošās personības.

2015. gada septembris ir Bilžu mākslas mēnesis, kad, gaidot festivāla koncertus, pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti iepazīt festivāla krāšņās tēlotājmākslas izpausmes. Izstādes Bilžu sēta Pilsētā darbi tapuši aizvadītā un šī gada festivāla vasaras nometnēs un tikuši izstādīti koncertu laikā. Šogad, papildinot 2014. gada veikumu, mūziķi un mākslinieki radījuši kopdarbu Bilžu vārti.

“Bilžu sēta ir kā māksliniecisks un krāsains ceļvedis festivāla dalībnieku domās un sajūtās ko veido un ar kurām dalās mūziķi, mākslinieki un citas radošās personības. Bilžu mūziķi un mākslinieki sētā krāšņu mākslas darbu veidā ir iekrāsojuši savas emocijas, pārdomas, radošās iedvesmas uzplaiksnījumus – to visu var apskatīt, tam var just līdzi, par to var priecāties, un galu gala – pietuvoties. Esam gandarīti, ka 30. jubilejas gadā festivāls var lepoties ar tik plašu izpausmju spektru un uzticamiem dalībniekiem,” stāsta festivāla Bildes direktore Tija Auziņa.

Jau par gadskārtēju rudens tradīciju kļuvušais mūzikas un mākslas festivāls Bildes apvieno dažādu žanru un stilu Latvijas mūziķus, iepazīstina klausītājus ar Latvijas mūzikas aktualitātēm, īpaši festivālam sagatavotiem projektiem, kā arī rosina mūziķu jaunradi tēlotājmākslā. Festivāla laikā notiek ne tikai koncerti, bet arī mūziķu un citu radošo personību mākslas darbu izstādes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!