Fakts jauno gadu iesāk ar video dziesmai “Gaiss un Zeme”

Raksta attēls - Fakts jauno gadu iesāk ar video dziesmai “Gaiss un Zeme” Publicitātes foto

03.01.2019 / Parmuziku.lv

2019. gadu ar jaunu video iesāk hiphopa mākslinieks un producents Fakts (Jānis Šmēdiņš) saviem klausītājiem nododot videoversiju 2018. gadā izdotā EP “Gaiss un Zeme” tituldziesmai.

Kā atklāj Fakts, tad jau kopš aizvadītā gada nogales tiek strādāts pie otrā studijas albuma, kurš pie klausītājiem varētu nonākt šī gada nogalē un sagaidāms, ka tāja piedalīisies arī dāžadi latvijas populārās mūzikas klausītājiem zināmi viesmāsklinieki.

Videoklipa filmēšanā piedalījies Rihards Romušs (kamera) un Edgars Kalniņš (gaismas) no “Virazh Films”, kā arī lielu paldies Fakts un radošā komanda saka restorānam “Putnu Dārzs”, Reikam un RISEBA mediju centram H2O un personīgi Kasapram Bičevskim.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!