Ezīšfests izziņo pirmos māksliniekus

Raksta attēls - Ezīšfests izziņo pirmos māksliniekus Publicitātes foto

27.07.2022

Pēc mēneša, 27. augustā, Tallinas ielas kvartālā jau 10. gadu pēc kārtas vasarai kroni uzliks pilsētvides festivāls “Ezīšfests”, kurā, kā ierasts, apmeklētājus sagaidīs ne vien dažādu stilu mūzikas apvienības un dīdžeji, bet arī mākslas aktivitātes, lieliska atpūta, meistardarbnīcas, izklaide un radoša gaisotne no plkst 15.00 līdz pat rīta gaiļiem.

Ņemot vērā aizvadītā gada lielo apmeklētāju pieprasījumu, šogad festivāls norisināsies paplašinātā teritorijā, sešu mūzikas skatuvju ieskauts. Tajā kā pirmie izziņotie mākslinieki tiks pārstāvēti ne tikai šobrīd tik aktuālā hip-hop scēna ar vecās gvardes tēliem, kā piemēram, KURTS, bet arī ar jaunajiem talantiem MAUZOLEJU MUUZIKA, IDUS ABRA, ZEĻĢIS, ŪGA, WIESULIS u.c, īpašu vietu atvēlot tādām Latvijas rokmūzikas leģendām kā MENUETS un PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI, panka tēviem PND, estrādes mūzikas leģendai ŽORŽAM SIKSNAM, laimīgājakai grupai Latvijā LAIME PILNĪGA, garāž-roka kvartetam NOVA KOMA, pank-šlāger-roka-trio JŪDAS GRAŠI, DJu plejādei - Chris Vader, Cukurpaps, Miami un daudziem citiem. Kā ierasts, īsi pirms festivāla tiks izziņoti vēl citi mūziķi un dīdžeji, ikgadējais “slepenais mākslinieks” un citas aktivitātes un norises. Par festivālā izsalkušajiem parūpēsies bārs “Ezītis miglā” ar atspirdzinošiem dzērieniem un sulīgiem burgeriem, kā arī darbosies pārējie Tallinas ielas kvartāla rezidenti.

Festivāla biļešu skaits ir ierobežots, kā arī tuvojoties festivālam biļešu cenas pakāpeniski tiks paaugstinātas, tāpēc organizatori iesaka neatlikt to iegādi uz pēdējo brīdi. 

Festivāla telšu pilsētiņa, kemperu zona un VIP zonas biļetes jau ir izpārdotas, bet vēl ir pieejamas parastās ieejas biļetes www.ezisfests.lv vai bilesuserviss.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!