Enerģijas lādiņš no Austrālijas. Natālija Imbruglija koncertēs Rīgā

Raksta attēls - Enerģijas lādiņš no Austrālijas. Natālija Imbruglija koncertēs Rīgā Foto: Ekrānuzņēmums

24.04.2015 / Antra Bērtule

Neviens deviņdesmito bērns nav uzaudzis bez Natālijas Imbruglijas smeldzīgajām dejām. Dodies uz viņas koncertu 22. jūlijā, Mežaparkā!

Natālija Imbruglija ir pārdevusi vairāk nekā 10 miljonu albumu, vienas no biežāk atskaņotajām dziesmām radio joprojām – Torn un Shiver, lomas veiksmīgās kinofilmās un dalība X factor UK žūrijā.

Mākslinieces koncerts LIVE UNDER SKY programmas ietvaros notiks zem atklātas debess vienā no Baltijas valstīs skaistākajām brīvdabas teritorijām.

Skatītāji ir paguvuši iecienīt šo trauslo, eleganto un vienlaikus drošo un spilgto izpildītāju. Viņas hīti miljonos kopiju tika pārdoti visā pasaulē, bet Natalie Imbruglia koncerti ir gaidīts notikums jebkurā pasaules valstī.

Visus LIVE UNDER SKY koncerta izpildītājus vieno neparasta un ļoti tīra sava šova realizēšana, kas tiek nodrošināta ar pašiem mūsdienīgākajiem video un specefektiem.

Mūziķe Rīgā viesosies 22. jūlijā, Mežaparka estrādē.

Noklausies!

 

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!