Emocionāli elektroniska invāzija. Noklausies pašmāju mūziķa Lessfuc jaunāko mūziku!

Raksta attēls - Emocionāli elektroniska invāzija. Noklausies pašmāju mūziķa Lessfuc jaunāko mūziku!

05.05.2015 / Antra Bērtule

Pašmāju elektroniskās mūzikas pārstāvis Alberts Jansons jeb Lessfucc nupat ir izdevis savu jaunāko ierakstu Invāzija, taču par ierakstu Cubensis tika nominēts arī Zelta Mikrofonam par labāko pašmāju elektronikas albumu.

Jaunais ieraksts, kas ir izdots šī gada aprīļa beigās, ir īpašs arī ar to, ka pieejams arī CD formātā ar kvalitatīvu dizainu un visu albuma vāciņu. Pats Lessfucc to pamato ar vēlmi radīt kaut ko būtisku un paliekošu, šajā gadījumā ierakstu ir iespējams noglabāt mājas plauktiņā un pēc kāda laika to atkal noklausīties.

Lessfucc ir viens no latviešu EDM/beat mūzikas kolektīva Dirty Deal Audio pārstāvjiem un atzīst, ka tieši pašmāju bītmeikeris Oriole ir krietni ietekmējis viņa muzikālo raksturu un stilu.

Iepeldi Lessfuc emociju vilnī!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!