Elektroniskās mūzikas projekts 7Synths izdod jaunu dziesmu piedaloties Ei Fe

Raksta attēls - Elektroniskās mūzikas projekts 7Synths izdod jaunu dziesmu piedaloties Ei Fe Foto: Agnija van Vova

19.09.2019

Pašmāju elektroniskās mūzikas projekts 7Synths , kura pamatā ir Kaspars Tobis ( Dzelzs Vilks , JJO , Dabas koncertzāle ), izdod jaunu dziesmu piedaloties dziedātājai un māksliniecei ar pseidonīmu Ei Fe . Viņa arī šīs dziesmas vārdu autore.

Šajā projektā galvenokārt tiek producēta instrumentāla mūzika sadarbībā arī ar citiem māksliniekiem, bet reizēm dažas kompozīcijas ar kāda mirkļa iedvesmu pārtop dziesmās. 
 
 
Dziesma producēta 7Synths studijā, māsterējis Gints Sola. 
 
Agnija van Vova.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!