Edijs Jurēvics piedāvā savu pirmo singlu “Kur laime ir”

Raksta attēls - Edijs Jurēvics piedāvā savu pirmo singlu “Kur laime ir” Publicitātes foto

15.10.2018 / Parmuziku.lv

Mūziķis un producents Edijs Jurēvics laidis klajā savu pirmo solo singlu latviešu valodā - lirisku dziesmu "Kur laime ir", kas aicina klausītājus meklēt atbildi uz šo mūžseno jautājumu kaislīgā mīlestībā.

„Laime katram no mums ir kas cits - vienam tā ir mīlestība, ģimene un uzticība, citam tās ir materiālas vertības. Ar šo dziesmu vēlos klausītājus kaut uz īsu mirkli aicināt pārvērtēt, kas ir patiesās vērtības dzīvē. Kas ir šī īstā laime? Sacerot dziesmu, biju līdz ausīm iemīlējies meitenē. Attiecības bija krāšņas, taču liktenis izdarīja savas korekcijas un arī šim stāstam pienāca beigas. Es pārcēlos studēt uz Londonu, bet viņa devās uz ASV. Šis notikums ilgu laiku noteica manu dvēseles stāvokli, kā rezultātā tapa šī dziesma. Tā man paliks kā piemiņa no ļoti vētraina, bet tomēr burvīga laika manā dzīvē,” tā Edijs Jurēvics raksturo savu skaņdarbu.

Dziesmu "Kur laime ir" var noklausīties mūziķa Spotify profilā, kā arī citās mūzikas straumēšanas vietnēs iTunes, Deezer un Google Play. Tāpat arī Edija Jurēvica Vevo kanālā Youtube platformā ir pieejams dziesmas oficiālais liriku video.

Dziesmas "Kur laime ir" ieraksts tapis Sound Division Studio un KS Records studijās, sadarbojoties ar skaņu inženieriem Paulu Dāvi Megi, Ivaru Ozolu un Kārli Šteinmani.

Edijs Jurēvics ir plašāk pazīstams kā rokgrupas Crow Mother solists un ritma ģitārists. Grupa Crow Mother aktīvi darbojas kopš 2012. gada un pašlaik ir izdevusi divus albumus – Changes un The Moment of Truth, no kuriem pēdējais dienasgaismu ieraudzīja pērn. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!