Edgars Sniegs piesaka debijas singlu un albumu

Raksta attēls - Edgars Sniegs piesaka debijas singlu un albumu Publicitātes foto

12.11.2019

“Supa dupa nais” ir pateicība pagātnei un veltījums nākotnei. Tas izskan kā nopietni rotaļīga cerība, ka labākais ir vēl priekšā, kur nenāksies kāpt uz pagātnes grābekļiem.

“Jaunības maksimālismu, ko parasti pavada vēlme izcelties, patikt citiem vai kādam kaut ko pierādīt, ir nomainījis periods, kurā galvenais kritērijs ir radīt to, kas patīk pašam. Par albumu esmu sapņojis kopš vidusskolas, un pēc teju 15 gadu ilgas gaidīšanas beidzot sniega bumba ir sākusi ripot. Līdzīgi kā šī, dziesmas albumā būs retrospektīvas par manu pieredzi un dzīves vērojumiem. Iespējams, arī citi saklausīs kaut ko pazīstamu un tuvu,” saka Sniegs.

Dziesmas video režisors un operators ir Sniega bērnības draugs Rihards Olmanis. Liels paldies arī pārējai komandai: Lainei Puķītei – Olmanei, Asnatei Riksei un Zanei Prokofjevai a.k.a #zaneunasnatedejo, Dacei Mežavilkai un Mārim Pilātam, kā arī BBRental.eu.

“Jau startā jāsaka paldies arī Pēterim Upelniekam, kurš ne tikai veic dziesmu ierakstus un skaņas apstrādi, bet būs dzirdams vairākās dziesmās. Albums gaidāms nākamā gada pavasarī,” saka Sniegs.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!