Sākusies pieteikšanās dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE rudens sesijai

Raksta attēls - Sākusies pieteikšanās dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE  rudens sesijai Publicitātes foto

26.08.2019

Mūzikas autori, dziesmu tekstu autori, izpildītāji, dziesmu producenti un “RIGaLIVE#5”, kas norisināsies no 15. līdz 17. oktobrim Rīgā.

Pēc “Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports” iniciatīvas jau piekto reizi tiek rīkots pasākums mūzikas industrijas pārstāvju savstarpējai sadarbības veicināšanai, profesionalitātes līmeņa celšanai un pieredzes apmaiņai – dziesmu rakstīšanas nometne - “RIGaLIVE”.


Tiek aicināti mūzikas autori, izpildītāji, dziesmu producenti un grupas pieteikt dalību dziesmu rakstīšanas darbnīcai, kas norisināsies no šī gada 15. līdz 17. oktobrim Rīgā.


Dalības pieteikšana 

Šobrīd tiek izsludināta pieteikšanās dziesmu rakstīšanas darbnīcai, kur trīs dienu laikā līdz 10 darba grupās tiks strādāts pie jaunu dziesmu radīšanas. Deviņas darba grupa sastāvēs no trīs dalībniekiem – mūzikas autora, izpildītāja un producenta, viena darba grupa sastāvēs no jau esošas mūziķu grupas un producenta. Katru dziesmu darbnīcas norises dienu darba grupa strādā astoņas stundas, lai radītu
dziesmas demo versiju, ko pēc tam izvērtēs eksperti, kas sastāv no starptautiskās un vietējās mūzikas industrijas profesionāļiem. Dalībnieku mērķis ir radīt dziesmas, kas varētu būt potenciāli hiti.


Pieteikums dalībai jāaizpilda līdz 2.09.2019., dziesmu rakstīšanas darbnīcas dalībnieki tiks izziņoti līdz septembra vidum. Apstiprinātajiem dalībniekiem dalības maksa: 50 eiro.


Dalībnieku mērķis ir radīt dziesmu, kas varētu būt potenciāls radio hits. “RIGaLIVE” nometnes laikā radīto dziesmu vidū ir anša un Kristīnes Pāžes dziesma “Zemes stunda”, Aijas Andrejevas “Varbūt šodien, varbūt rīt”, Samantas Tīnas dziesmas “Vilku bars”, “Cutting The Wire”, grupas “Double Faced Eels” dziesma “Viņa nedejo” un citas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!