Dziedātājs THE LUDVIG Valentīna dienā faniem velta dziesmu par mīlestību

Raksta attēls - Dziedātājs THE LUDVIG Valentīna dienā faniem velta dziesmu par mīlestību Publicitātes foto

14.02.2018 / Parmuziku.lv

Dziedātājs THE LUDVIG sagaidot gada romantiskāko dienu velta visiem mīlētājiem savu jaunāko dziesmu “Shivers” - par ļoti intīmām un skaistām jūtām, kuras pazīst ik katrs, kas kaut reizi ir mīlējis.

Jaunās mīlas dziesmas “Shivers” autors ir pats THE LUDVIG (Jēkabs Ludvigs Kalmanis) un to producējis Jānis Ķirsis. Jaunais, talantīgais dziedātājs ir izvairīgs atklāt dziesmas tapšanas vēsturi, taču tā viņa dziesmu krātuvītē esot jau kādu laiku gaidījusi savu īsto brīdi izskanēt, dziesmas ideja tapusi jau 8. klasē un stāsta par ļoti personīgiem pārdzīvojumiem un jaunām sajūtām.

Dziesmas “Shivers” video klipā kopā ar dziedātāju THE LUDVIG ir redzama Agra Daņiļeviča deju skolas “Dzirnas” jaunā, talantīgā  dejotāja Elēna Deina Viļuma. Video klipa mākslinieks ir Valdis Krūmiņš. Tērpu māksliniece Anete Krišjanova. Video klips papildina dziesmas intīmo, trauslo mīlestības emociju klātbūtni, tas ir stāsts  par cilvēka skaistajām, trauslajām jūtām, kas spēj vienot un šķirt, katru savā individuālajā sajūtu pasaulē.

Atgādinām, ka jaunais skatuves mākslinieks THE LUDVIG skatītāju sirdis iekaroja lokālajā Eirovīzijas alasē “Supernova 2017” ar paša sacerēto dziesmu «I’m In Love With You»,  iegūstot godpilno otro vietu. 2017. gada vasarā ar koncertiem Baltijas valstīs THE LUDVIG iesildīja pasaules slaveno franču soulmūzikas zvaigzni Imany, uzstājoties kopā ar šo dziedātāju, THE LUDVIG izpelnījās lielu publikas atsaucību ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Mākslinieks 2018. gadu iesācis ar muzikāliem jaunumiem un uzvarām, iegūstot titulu “Gada jaunā uzlecošā zvaigze”  DiGiTop 100 mūzikas topa konkursā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!