Dziedātāja Katrīne Lukins laiž klajā savu pirmo singlu latviešu valodā

Raksta attēls - Dziedātāja Katrīne Lukins laiž klajā savu pirmo singlu latviešu valodā Ekrānšāviņš no video

03.07.2019 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Katrīne Lukins beidzot laiž klajā savu pirmo singlu latviešu valodā, dziesma “Ar tevi kopā” tapusi sadarbībā ar Jāni Driksnu un Kasparu Ansonu, viens no dziesmas mūzikas autoriem ir Katrīnes tēvs Andris Lūkins. Dziesmai tapis arī romantisks video klips, kurā redzams aizraujošs iepazīšanās stāsts.

“Manuprāt dziesma izstaro vasarīgu un patiesu noskaņu, tā ir par mīlestību un draudzību, par attiecību dzirksti, izteiktu kaisles sajūtu! Kad kopā būt ir patiesi jauki un tu gribētu, lai šīs sajūtas tevī paliek mūžīgi!” par dziesmas sajūtu saka Katrīne Lukins.

Dziesma “Ar tevi kopā” tapusi salīdzinoši ilgu laiku, muzikālo ideju pierakstīja Katrīnes tēvs Andris Lūkins, tomēr problēmas sagādāja dziesmas teksts, Katrīne vēlējās dziesmu latviešu valodā, bet uzrakstīt tai tekstu bija ļoti, ļoti grūti. 

“Sapratām, ka nepieciešama palīdzība no malas un uzrunājām Jāni Driksnu. Tālāk jau viss attīstījās ļoti ātri, pāris dienu laikā Jānis mūsu domu atsūtīja uzrakstītu perfektā tekstā, tad ar gatavu dziesmu gājām pie Kaspara Ansona, kurš tai iedeva mūsdienīgu popdziesmas skanējumu,” par dziesmas tapšanu saka Katrīne. 

Lai arī Katrīne jau ilgāku laiku dzīvo un strādā Latvijā, nākamais izaicinājums bijis dziesmu ierakstīt latviešu valodā. “Latviski runāju tekoši un man pašai šķiet, ka bez akcenta, bet dziedot tas parādījās, ar to ilgi strādājām, līdz dziesmu izdevās iedziedāt,” stāsta dziedātāja. 

Dziesmas video klipā atainots tik pat romantisks stāsts kā pati dziesma, tajā divi jaunieši nejauši satiekas, iepazīstas un iemīlas, pēkšņās jūtas liek doties piedzīvojumu meklējumos. Klipa operators, režisors un montāžas režisors ir Jānis Štāls. “Es Jānim aizsūtīju dziesmas stāstu, interesanti ir tas, ka mūsu abu domas par to, kā klipam vajadzētu izskatīties, bija ļoti līzīgas. Klipa filmēšanā piedalās mani draugi un mans puisis Oskars Millers, tāpēc stāsts ir ļoti patiess un filmēšanas process bija patīkams. Visspilgtākais piedzīvojums bija filmēšana naktī baseinā - mēs filmējām kādā privātmājā Mārupē, visapkārt bija šausmīgs negaiss un mums vajadzēja visu paspēt nofilmēt pirms negaiss atnāk pie mums. Klipā pat var redzēt zibeni,” stāsta Katrīne. 

“Ar tevi kopā” mūzikas autori ir Andris Lūkins un Jānis Driksna, teksta autorrs Jānis Driksna, producents Kaspars Ansons, dziesmu māsterējis Jānis Kalve, “Labo ierakstu studija”. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!