Dziedātāja Karlīna izdod jaunu singlu par reizēm biedējošo realitāti

Raksta attēls - Dziedātāja Karlīna izdod jaunu singlu par reizēm biedējošo realitāti Publicitātes foto

10.02.2022

Šodien, 11.februarī, dziedātāja Karlīna, pilnajā vārdā Karlīna Šēnknehte, klajā laiž jaunu dziesmu angļu valodā “BOOM”. Dziesma tika rakstīta dziesmu konkursam “Supernova”.

Dziesma tapusi sadarbībā ar izklaides un mākslas kompāniju “Vincet Entertainment.” Dziesmas autori ir Loreta Reide un Karlīna Šēnknehte, savukārt, dziesmas producenti ir Rolands Prīverts un Loreta Reide.

Dziesma “BOOM” ir par realitāti un stāsta par to kā dzīvē pienāk posms, kurā var nākties paskatīties uz sevi ar patiesības acīm, saprast, ka no sevis un savas realitātes nevar aizbēgt un tas var būt nedaudz biedējoši”, saka Karlīna“. “Dziesmas ideja tapa kopā ar Loretu Reidi, nelielā dziesmu rakstīšanas nometnē, rakstot visu, kas nāk prātā un sakrājies. Loreta nesen uzsākusi producentes gaitas, tādēļ viņa iegrima dziesmas producēšanā un es dziesmas vārdu tapšanā. Tas bija ļoti harmonisks process, mēs sapratāmies no pusvārda, kā arī, izlēmām dziesmu iesniegt dziesmu konkursā “Supernova”, taču tā netika iekļauta pusfinālistu sarakstā “, piebilst Karlīna.

Dziesmas tālāko producēšanu turpināja producents Rolands Prīverts. Viņš dziesmai piešķīra savu skanējumu un krāsas, kas dziesmu padara tik spēcīgu un pamanāmu.

Dziesma pieejama straumēšanas platformās jau no šodienas, kā arī drīzumā gaidāms dziesmas videoklips.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!