Dziedātāja Evija Sloka neierastā sadarbībā izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Dziedātāja Evija Sloka neierastā sadarbībā izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

10.02.2023

Dziesmas “Miers” vārdu autors ir Mārtiņš Kanters, bet mūzikas autors un producents ir Juris Ludženieks. Evija dziesmu iedziedājusi, atrodoties ASV.

Lai arī šī ir pirmā dziesma, kurā kopā piedalās Evija, Mārtiņš un Juris, visi trīs ir sadarbojušies dažādos citos projektos.

“Juri zinu jau kopš šova “Koru kari 2 ” laikiem, kopā dziedājām Rīgas Sarkanajā korī.  Dziesmu “Miers” iedziedāt viņš piedāvāja jau 2022. gada sākumā. Interesanti, ka ikreiz, kad man kāds piedāvā iedziedāt dziesmu un esam gatavi to izdot, dziesmas emocionālais vēstījums atbilst tai dzīves situācijai, kurā atrodos, “ tā par dziesmu stāsta Evija.

Dziesmas teksts “Laid, lai auļo tava dzīve” precīzi atspoguļo to, kā man iesācies šis gads. Ir daudz pārmaiņu : jauni projekti un drauga Nika bildinājums tieši šīs dziesmas fotosesijas laikā,” priecājas Evija.
 “Reizēm ir grūti iedomāties, kā var saglabāt mieru, joņojot pa dzīvi,” Evija prāto un secina, ka nevajag ļauties citu ietekmei – mieru katrs var atrast sevī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!