Džeza-fanka grupa "Pieneņu Vīns" piedalījušies 26. Vienības Velobraucienā

Raksta attēls - Džeza-fanka grupa "Pieneņu Vīns" piedalījušies 26. Vienības Velobraucienā Foto no grupas "Pieneņu Vīns" arhīva

05.09.2016 / Parmuziku.lv

Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens Siguldā nav bijis mērķis, bet gan plāns: šajā vēsturiskajā tautas velopasākumā grupas dalībnieki vēlējās piedalīties jau sen. Šogad plāns beidzot tika īstenots: 4. septembrī komanda “Pieneņu Vīns” pavadīja sportiski, kopā ar vairākiem tūkstošiem līdzgaitnieku ar divriteņiem nobraucot 36 kilometrus, vienlaicīgi baudot skaistus Siguldas un tās apkārtnes skatus.

Komandas dalībnieki pašā sākumā bija vienojušies: galvenais nav vinnēt, bet gan labi pavadīt laiku. Tas visnotaļ izdevās: mūziķiem bija paveicies ar laiku, abās trases pusēs bija majestātiski kalni un rudenīgas pļavas, bet visā brauciena garumā velobraucējus uzmundrināja garāmgājēji, fani, līdzjūtēji — visi no mazajiem bērniem līdz sirmām kundzēm kliedza, iedvesmoja, sita pannās un komentēja notiekošo no pļavām, traktoriem un māju jumtiem.

Vienības Velobrauciena pirmsākumi ir rodami jau Latvijas trīsdesmitajos gados, kad tas pulcināja vairāk nekā 5 tūkstošus dalībnieku. Tajā laikā sacensību patrons bija Latvijas Valsts Prezidents Kārlis Ulmanis. Vienības Velobrauciena organizēšanas tradīcijas tika atjaunotas 1995.gadā, un tagad tas notiek ik gadu, septembra sākumā, pulcinot kopā arvien vairāk dalībnieku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!