Duets ,,PatrīcijaXAnna” laiž klajā savu otro singlu “Mana sirds ir elle”

Raksta attēls - Duets ,,PatrīcijaXAnna” laiž klajā savu otro singlu “Mana sirds ir elle” Publicitātes foto

30.05.2022

Jaunās dziedātājas, Patrīcija Spale un Anna Patrīcija Karele, kuras apvienojušās kopīgā duetā ar nosaukumu ,,PatrīcijaXAnna”, šodien, 30. maijā, laiž klajā savu otro singlu ,,Mana sirds ir elle”, kura videoklips pieejams audiovizuālās straumēšanas vietnē ,,YouTube”.

,,Jaunā dziesma vēsta par sarežģītām attiecībām, kas likušas emocionāli apdedzināties,” tā par dziesmas vēstījumu stāsta dueta dalībniece Anna Patrīcija Karele. ,,Apdegumi sadzīst, bet rētas paliek uz mūžu, tāpēc dažreiz ir vajadzīgs nedaudz emocionāli apdedzināties, lai spētu saprast savu patieso vērtību,” piebilst Anna. ,,Dziesmas tapšanas procesā radās ideja meitenēm likt nedaudz izkāpt no savas komforta zonas, mēģinot vienu dziesmas pantiņu ierepot, un, manuprāt, tas ir izdevies ļoti labi,” tā par dziesmas procesu izsakās dziesmas mūzikas autors un producents Armands Rutkovskis (Arutt).

Duets ,,PatrīcijaXAnna” radās 2020. gada izskaņā, kad abas jaunās dziedātājas saprata, ka vēlas kopīgi radīt mūziku. 2021. gada pavasarī duets izdeva savu pirmo singlu ar nosaukumu ,,Kāpēc Tu Man Zvani”. Meitenes ieguvušas plašu uzmanību sociālo mediju platformā ,,TikTok”, kurā viens no ievietotajiem video sasniedzis 3 miljonu skatījumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!