Drīzumā iznāks dokumentāla filma par grupu Prāta Vētra

Raksta attēls - Drīzumā iznāks dokumentāla filma par grupu Prāta Vētra Ekrānšāviņš

19.10.2015 / Parmuziku.lv

30. oktobrī pie skatītājiem nonāks dokumentāla filma par grupu Prāta Vētra Starp Krastiem.

Dokumentālajā filmā pirmo reizi grupas dalībnieki atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem.

Informācija Forums Cinemas mājaslapā liecinas, ka filma būs stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu Prāta Vētra.

Filma par nepadošanos un spītību, par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.

Starp Krastiem uz lielajiem ekrāniem nonāks 30. oktobrī. 

Avots: LETA, Forum Cinemas

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!