Disko mūzikas milži, grupa BONEY M atgriežas Rīgā

Raksta attēls - Disko mūzikas milži, grupa BONEY M atgriežas Rīgā Publicitātes foto

27.02.2019 / Parmuziku.lv

Ar vienīgo koncertu Baltijā, 26.aprīlī Rīgas Kongresu namā uzstāsies pasaules disko mūzikas slavenākā grupa BONEY M, prezentējot savu jauno koncertšovu „The Sounds of Boney M”.

1975. gadā vācu producents Frenks Farians izveidoja pasaules slaveno grupu  - BONEY M, gadu vēlāk grupa ar savu dziesmu  „Daddy Cool” pārliecinoši ieņēma pasaules mūzikas topu pirmās vietas. Drīz sekoja nākamie grupas megahiti -  „Sunny”, “No women no cry” , “Brown girl in the ring” u.c. Kopš tā laika grupa BONEY M kļuva par neapstrīdamu līderi disko mūzikas žanra attīstībā.

Jaunais koncertšovs „The Sounds of Boney M” pilnībā sastāv no grupas populārākajiem pasaules hītiem.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties  “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī Kongresu nama kasē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!