DigiTop100 34.nedēļā bez pārmaiņām

Raksta attēls - DigiTop100 34.nedēļā bez pārmaiņām Ekrānšāviņš no video

24.08.2018 / Parmuziku.lv

Neskatoties uz dažiem kāpumiem un kritumiem, Latviešu mūzikas patēriņa kopainā būtisku izmaiņu nav.

Prāta Vētra, kas nupat Mežaparkā nospēlēja, iespējams, vienu no visjaudīgākajiem koncertiem savā karjerā, joprojām gozējas topa kopējo albumu sadaļas augšgalā: “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” kopējo albumu sadaļā ieņem stabilu pirmo vietu. Grandiozais koncerts pilnīgi noteikti ir iemesls, kāpēc prātnieku “Labāko dziesmu izlase 2000-2010” šajā pašā sadaļā pakāpusies no 14. un 4.vietu, bet otrā un trešā pozīcija joprojām pieder ārvalstu mūziķiem: jaunpienācēja Ariana Grande  ar “Sweetener” (2.vieta) un Travis Scott ar “ASTROWORLD” (3.vieta).

Būtiskākās izmaiņas vietējo singlu frontē – Prāta Vētras “Pašu dārgāko” kāpums no 5. uz 3.pozīciju šonedēl, sadaļā saglabājot gandrīz pilnīgu dominanci. Pirmā vieta joprojām pieder anša un Kristīnes Pāžes “Zemes stundai”.

Kopējo singlu sadaļā pirmās trīs vietas joprojām tās paša, bet kam pieder ceturtā?... Nu, dabīgi prātniekiem un viņu meistardarbam “Ogles”, kas pakāpies no 22. (!) vietas uz 4.

Pilnu topa informāciju meklējiet DigiTop100 mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!