DigiTop100 30.nedēļa – Zemes stundas nedēļa

Raksta attēls - DigiTop100 30.nedēļa – Zemes stundas nedēļa Ekrānšāviņš no video

30.07.2018 / Parmuziku.lv

Trešo nedēļu vietējo singlu līderis ir anša un Kristīnes Pāžes tandēms.

Dueta kopdarbs “Zemes stunda” straujiem soļiem pietuvojies kopējā singlu topa virsotnei, pirmo pozīciju atstājot Drake dziesmai “In My Feelings”. Tikmēr vietējo singlu topā dueta dziesma ierindojas pirmajā vietā, aiz sevis atstājot Prāta Vētras jaunā albuma vienu no spožākajām dziesmām “Ogles”. Bermudu Divstūra “Roku okeāns” trešajā vietā.

Arī albumu sadaļas pirmā vieta pieder “Prāta Vētras” zēnam ar skārda bungām. Otrajā vietā Drake “Scorpion”, bet trešajā vietā vēl nesenā līdera XXXTENTACION albumus “?”.

Pilns topa saraksts pieejams DigiTop100 mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!