Debija! KEITTA ar dziesmu "Domu vētra"

Raksta attēls - Debija! KEITTA ar dziesmu "Domu vētra"

22.03.2022

KEITTA - īstajā vārdā Keita Šiliņa, ir 18 gadus jauna topošā dziedātāja un dziesmu autore, kura dzimusi un augusi Smiltenē. Ar dziesmu komponēšanu Keita nodarbojas jau kopš 10 gadu vecuma.

Jaunā dziedātāja ar savu mūziku aicina klausītājus uz mirkli  apstāties, ieklausīties un iedziļināties tajā, kam ikdienas steigā bieži vien paskrienam garām. 

Dziesmu iedvesmojušas cilvēciskas bailes atzīt skaudro patiesību, ka jūtas, kas bieži vien pārsteidzīgi sauktas par mīlestību, patiesībā ir egoistiska nevēlēšanās palikt vieniem. Iespējams, ka  tieši meli, ko sakām paši sevi, ir vislielākie un sāpīgākie.

Šobrīd viņas dziesmu vācelītē ir dziesmas gan  latviešu, gan angļu valodā, daļa no kurām cer klausītājus sasniegt jau  šajā gadā, līdz ar Keitas pirmā albuma iznākšanu.

Attiecību līkloči, sevis meklējumi un cīņa pret pasaules netaisnībām ir tikai daži no tematiem, kas ietērpti Keitas  sacerēto dziesmu tekstos un melodijās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!