Debija! Danny Silver piedāvā dziesmu salauztām sirdīm

Raksta attēls - Debija!  Danny Silver piedāvā dziesmu salauztām sirdīm Publicitātes foto

23.03.2022

Latvijas popmūzikā ar dziesmu “Piedod man” sevi piesaka jaunais dziedātājs un dziesmu autors Danny Silver. Dziesma iemantojusi atpazīstamību vietnē “TikTok”.

Savu ceļu sācis rokmūzikā, spēlējot ģitāru un dziedot noise-rock/grunge grupā “Funnel”, kur arī ieguvis pirmo pieredzi mūzikas rakstīšanā, par piemēru ņemot grupu “Nirvana”. Pēc grupas izjukšanas uz ilgu laiku iestājas klusums līdz mūziķis atgriezās kā Danny Silver - šoreiz rakstot popmūziku angļu un latviešu valodās, kuru izpilda ar rokmūzikas ekspresivitāti.

Dziesma “Piedod Man”  stāsta par neizdevušos mīlestību, zudušo saikni un cerībām to atgūt. “Šī dziesma ir kā atvainošanās un paskaidrojums visam tam, kas pāra dzīvē ir noticis un arī tam, kas nav piedzīvots,”  skaidro autors. 

Dziesma guvusi atzinīgu novērtējumu vietnē “TikTok”, kur Danny Silver aktīvi darbojas, dziesmas “Piedod man” dzīvā izpildījuma video jau guvis 127 tūkstošus skatījumus-klausījumus. Viņš saka: “Cilvēki “TikTok” daudz vairāk iesaistās un veido sarunu ar mani, komentē un droši pauž savu viedokli.” Interesentiem būs iespējams jauno mūziķi dzirdēt koncertā jau šajā piektdienā - 25. martā Purvciema “Ezītis miglā” .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!