Darbību sāk mūzikas ierakstu kompānija “Grautiņa ieraksti”

Raksta attēls - Darbību sāk mūzikas ierakstu kompānija “Grautiņa ieraksti” Publicitātes foto

04.09.2017 / Parmuziku.lv

Izdodot jaunākos grupu “Nova Koma” un “OGHRE” albumus, darbību uzsāk alternatīvās mūzikas ierakstu kompānija “Grautiņa ieraksti”.

Jaunizveidotās mūzikas leibla “Grautiņa ieraksti” mērķis ir veicināt dažādu žanru alternatīvas mūzikas grupu atpazīstamību gan Latvijā, gan ārpus tās, darbojoties ar mārketinga un preses aktivitātēm, koncertu organizēšanu, albumu izdošanu un to izplatīšanu interneta mūzikas servisos.

Tieši digitālā vide mūsdienu mūzikas biznesā spēlē ārkārtīgi lielu lomu, tāpēc par “Grautiņa ierakstu” sadarbības partneri ir kļuvis viens no vadošajiem un ietekmīgākajiem mūzikas digitālajiem izplatītājiem “The Orchard”, kas strādā arī ar tādām labi pazīstamām neatkarīgajām mūzikas ierakstu kompānijām kā “Metal Blade”, “Red Bull Records”, “Nuclear Blast”, “Relapse Records” un daudzām citām.

Pirmie albumi, kas pie kuru izdošanas strādāja “Grautiņa ieraksti”, ir sludge/post metāla apvienības “OGHRE” debijas ieraksts “Gana” un garāžrokas grupas “Nova Koma” minialbums “Zem cita režīma”. Tuvākajā nākotnē sadarbība plānota ar jauno metāla apvienību “Velns Viņu Zin”, kā arī vairākām Latvijā labi pazīstamām alternatīvās mūzikas grupām, kuru nosaukumu pagaidām tiek paturēti noslēpumā. Tāpat netiek izslēgta iespēja pie kopīgiem projektiem strādāt ar grupām arī Igaunijā un Lietuvā.

Jaunumiem iespējams sekot Facebook lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!