Daddy Was A Milkman 22. novembrī uzstāsies Arēnā Rīga ar grandiozāko koncertu Latvijā

Raksta attēls - Daddy Was A Milkman 22. novembrī uzstāsies Arēnā Rīga ar grandiozāko koncertu Latvijā Publicitātes foto

03.05.2018 / Parmuziku.lv

Ar savu lielāko koncertu Latvijā, Arēnā Rīga, 22. novembrī uzstāsies viens no spožākajiem mūziķiem uz Lietuvas popmūzikas skatuves Daddy Was a Milkman.

Rudenī pie mums viņš prezentēs savu otro albumu Intimate Us, kura koncerts solās būt tik pat grandiozs kā vienīgais orģināli veidotais koncerts Lietuvā un tieši ar to arī viņš atšķirsies no mūziķa iepriekšējām uzstāšanām pie mums Rīgā, kuri bijuši pilnībā izpārdoti un atzinīgi novērtēti. 

Daddy Was A Milkman ir viens no nedaudzajiem Lietuvas debitantiem, kas guvis atzinību ne tikai savā valstī, bet arī ārpus tās. Visus viņa singlus daudzkārt atskaņojušas lielākās Latvijas un Igaunijas radio stacijas. Pirmais debijas albums Daydreaming kļuva par vienu no 2016. gada spilgtākajām debijām uz Baltijas mūzikas skatuves. Debijas albuma pirmie koncerti kļuva par īstu triumfu un bija izpārdoti vairākas nedēļas pirms.

Daddy Was A Milkman kļuva par sensāciju, kolīdz parādījās uz skatuves. 2017. gadā, lielākajā mūzikas balvu pasniegšanā Lietuvā - M.A.M.A, Daddy Was a Milkman saņēma divas nozīmīgas balvas. Viena no tām bija “Artist of the Year” un “Best Electronic Act of 2017”, ierindojot mākslinieku kā vienu no nedaudzajiem, kas iekarojis atpazīstamību ne tikai Lietuvā, bet arī ārpus tās.

Pirms nepilna mēneša, Daddy Was a Milkman laida klajā savu jaunāko dziesmu un pirmo singlu Let It Go no rudenī gaidāmā albuma Intimate Us. Mūziķis komentējot savu jaunāko dziesmu izsakās: “Ka tieši pavasaris ir tas gadalaiks, kurš atgādina un vērš ticību par labajām lietām nākotnē. Līdz ar pirmajiem gaismas stariem rodas iedvesma, lai to piepildītu. Galvenais ir turpināt virzīties uz priekšu.”

Biļetes uz Daddy Was a Milkman grandiozo koncertu Arēnā Rīga 22. novembrī jau ir pārdošanā un tās var iegādāties Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv. Pirmo biļešu cena sākot no 18 €.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!