"Clean Bandit" atklās 2018. gada "Sunset Festival"

Raksta attēls - "Clean Bandit" atklās 2018. gada "Sunset Festival" Publicitātes foto

14.12.2017 / Parmuziku.lv

"Sunset Festival" 2018. gada sezonu atklās britu trio "Clean Bandit" koncerts 5. jūlijā, kam sekos "Radio SWH" 25 gadu "flash-back" pasākums 14. jūlijā. Biļetes pārdošanā pieejamas no 18. decembra, pakāpeniski tiks izziņotas arī turpmākās koncertu dienas un mākslinieki.

Britu trio "Clean Bandit" kontā ir labi zināmie radiohiti "Rockabye", "Symphony", "Rather Be", "Real Love", "I Miss You", "Tears", "Stronger" un virkne citu. Veiksmīga elektroniskās un popmūzikas apvienošana ar klasiku (Mocarts un Šostakovičs) un spilgtu solistu atrašana savām dziesmām ir britu grupas “Clean Bandit” panākumu atslēga. Kā trāpīgi minēts presē – katra jaunā dziesma kļūst par hitu. Būtiski, ka “Clean Bandit” dzīvās uzstāšanās ir ne mazāk iespaidīgas kā viņu ieraksti, ko akcentē sajūsmināti koncertu un festivālu apmeklētāji.

Savukārt 25 gadu jubilejas atzīmēšanas pasākumā «Radio SWH» atsauks atmiņā māksliniekus, kas uzstājās Skanstes ielas pagalmā, radio sākot savu darbību. Tie būs «Dr. Alban», «Haddaway», «Ace of Base», ko pārstāvēs soliste Dženija Bergrena, «Army of Lovers» un Rozalla.

“Sunset Festival” ir atsevišķu pasākumu koncertsērija, kas gleznainajās Siguldas pilsdrupās un apkārtnē noris kopš 2016. gada. Festivāla mērķis ir attīstīt augstas kvalitātes kultūras notikumu ārpus galvaspilsētas, kurš piesaista apmeklētājus no visas Latvijas un kaimiņvalstīm.

Šai laikā Pilsdrupu estrādē un Pils parkā uzstājušies Deimiens Raiss (Damien Rice), “James”, Džesija Veira (Jessie Ware), “The Naked and Famous”, “The xx”, Kārlis Kazāks, “Neon Saturdays”, “ZigZag”, “Franco Franco”, “Rīgas Modes”, “My Radiant You”, Chris Noah, “Audience Killers”, “Bandmaster”. 
Pirmajā festivāla gadā koncertsērija aizņēma divas atsevišķas dienas, pagājušāja vasarā – trīs, un ir pamatotas cerības, ka 2018. gada sezonā būs vēl vairāk datumu un līdz ar to - izvēles iespēju visdažādākās mūzikas cienītājiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!