Ir izdots "Čipsis un Dullais" otrais albums “Bravo!”

Raksta attēls - Ir izdots "Čipsis un Dullais" otrais albums “Bravo!” Foto: Lauris Vīksne

22.07.2020

Jaunā viļņa šlāgergrupa “Čipsis un Dullais” klausītājiem piedāvā savu otro pilna garuma studijas albumu “Bravo!”.

“Bravo!” apkopotas 10 dziesmas, kas tapušas astoņu gadu laikā, un tajā iekļauti gan tādi skaņdarbi, kas iepriekš izskanējuši grupas koncertos, gan pavisam jaunas kompozīcijas. Albuma ieraksts tapis Valmierā, “Hodila Records” studijā, Ģirta “Lomika” Laumaņa un ilggadējā grupas producenta Kārļa Butina vadībā. Albumu izdod izdevniecība “Melo Records” un “Grautiņa ieraksti”.

Grupa piedāvāja laikmetam atbilstošu albuma prezentāciju, proti, kopīgu albuma noklausīšanos. “Esam ļoti apmierinātu ar albuma skanējumu, ir izdevies notvert brīdi! Liels paldies skaņu māksliniekiem un producentiem Lomikam un Kārlim," par albumu publiskajā noklausīšanās raidījumā stāsta grupa. 

“Bravo!” pieejams vietnē bandcamp un populārākajos straumēšanas servisos, savukārt albuma prezentācijas un grupas 15. gadu jubilejas lielkoncerts notiks 18. septembrī koncertzālē “Tu jau zini kur”, piedaloties arī īpašajiem viesiem, ar ko grupai tās pastāvēšanas laikā izveidojusies sadarbība un tapuši kopīgi projekti.

Grupa “Čipsis un Dullais” 2012. gadā izdevusi studijas albumu “P.S. Es tevi mīlu”, regulāri uzstājas Latvijas klubos un festivālos, kā arī 2016. gadā saņēma “Alternative.lv” gada balvu kā “Alternatīvākā grupa”. 2019. gadā tapis arī pirmais grupas videoklips dziesmai “Neizmet sirdi”, kurā izmantoti kadri no Alises Zariņas filmas “Blakus”, bet tādas fanu iemīļotas dziesmas kā “Asaras” un “Kad meitene skumst” katra vietnē Youtube savākušas vairāk nekā 200 tūkstošu klausījumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!