Chris Noah izdod savu pirmo videoklipu

Raksta attēls - Chris Noah izdod savu pirmo videoklipu Ekrānšāviņš no video

13.11.2018 / Parmuziku.lv

Šodien, 13.novembrī, mūziķis Chris Noah publisko videoklipu singlam “Fall Through”, kas tapis sadarbībā ar māksliniekiem Pēteri Vīksnu un Ievu Aleksejevu.

Chris Noah dziesma “Fall Through” pie klausītājiem jeb lielākajās Latvijas radiostacijās un mūzikas digitālajās straumēšanas vietnēs nonāca jau septembra sākumā un šobrīd ir izpelnījusies īpaši lielu klausītāju atbalstu ne tikai no pašmāju, bet arī no ārzemju auditorijas, iekļūstot vairākās prestižās mūzikas listēs gan Spotify, gan Youtube.com, kā arī vietējo radio staciju topos.

Britu blogera “AlexRainBirdMusic” mūzikas liste, kurā ir iekļauts singls “Fall Through”, noklausīta jau vairāk kā 900 000 reižu, savukārt straumēšanas vietnē Spotify dziesma pievienota vairākām Indie mūzikas listēm.

Veidojot dziesmas videoklipu, autori centušies neturēties pie klišejām, taču saglabāt video atbilstoši dziesmas žanram, vienlaicīgi ļaujot skatītājiem radīt savas interpretācijas par redzēto. Vērā ņemts arī fakts, ka šis ir dziedātāja pirmais video, tādēļ viens no uzdevumiem bijis iepazīstināt auditoriju ar galveno varoni.

Par dziesmas saturu Chris Noah stāsta : “Dziesmā es no savas perspektīvas stāstu par to, ka nereti, uzsākot jaunas attiecības, šķiet, ka viss ir lieliski, emocijas ir īstas, tomēr, apstājoties un ieklausoties sevī dziļāk, nākas saprast, ka tas viss ir bijis tikai mirkļa iespaids. Arī klipā netiešā veidā tiek vizualizēts tas, cik ātri mainās vides, perspektīvas un sajūtas. Tas ir cilvēcīgi, ka meklējam ko jaunu vai cenšamies rast atbildes uz neskaidrībām.”

Dziesma tapusi kopā ar britu ierakstu producentu Kristoferu Harris (Kristofer Harris), kurš 2018.gada maijā viesojās Latvijā, lai ar mākslinieku ierakstītu trīs singlu kopumu. Mūzikas video tapis, pateicoties zīmola “Spirits & Wine” atbalstam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!