Būū un Edavārdi piedāvā jaunu dziesmu “Kur ir mana cilts?”

Raksta attēls - Būū un Edavārdi piedāvā jaunu dziesmu “Kur ir mana cilts?” Publicitātes foto

31.01.2022

Klajā tiek laists Būū un Edavārdu kopdarbs “Kur ir mana cilts?”, dziesmas producents ir Zen Paul, (Voldemārs Dzenis).

Edavārdi šogad ir ieguvis divas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” nominācijas, un Būū veselas četras.

Mūziķi satikās un dziesma tapa dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE#7”, kas notika 2021. gada septembrī, ko organizēja “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports”.

“Šī dziesma ir par savējiem - par savu cilti. Tiem, kas vibrē vienotās frekvencēs. Šis debijas gads man ir atvēris ļoti daudz durvju un iespēju un arī savedis kopā ar īstajiem cilvēkiem, par ko es būšu mūžīgi pateicīga. Man apkārt tiešām sāk veidoties cilts. Kā arī man mazliet “Sit ārā korķus”, ka ir iespēja šajā dziesmā spridzināt kopā ar Edavārdiem- pirmkārt superīgu cilvēku, bet arī mākslinieku, kurš blakus vēl dažiem sava žanra grandiem palīdzēja man iemīlēt latviešu hip-hopu.” par dziesmu saka Būū. 

Turpina Edavārdi: “Dziesmas “Kur ir mana cilts” pirmo versiju dzirdēju “RIGaLIVE” nometnes noslēgumā un jau tad šis skaņdarbs kārtīgi iekustināja visus klātesošos. Domāju, ka šo gabalu dzirdēšu Būū albumā, bet beigās pats nonācu šajā dziesmā, kas parāda, ka reizēm radošā procesa ceļi ir neizdibināmi. Lai šī dziesma ir kā jauns rituāls visiem, kuriem ir apnicis sēdēt uz vietas.”

Dziesmas galvenais producents ir daudzsološais Zen Paul, kurš līdzdarbojās arī divās dziesmās Būū debijas albumā, kas ir nominēts “zelta mikrofona” gada popmūzikas albumam.

Darba tapšanā piedalījās arī producents Armands Varslavāns un dziedātāja Janīna Gutermann. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!