"Borowa Mc" piedāvā jaunu dziesmu "Eima, eima"

Raksta attēls - "Borowa Mc" piedāvā jaunu dziesmu "Eima, eima" Foto: Ritvars Pujats

10.05.2017 / Parmuziku.lv

Latgaliešu mūzikas grupa "Borowa Mc" pēc ilgāka pārtraukuma klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu "Eima, eima". Dziesma ir kai pagrieziena punkts grupas plānos ierakstīt jaunu albumu.

Dziesmai par pamatu izmantota latgaliešu tautas dziesma, kuras apdari veidojusi Guntra Kuzmina. Dziesmas teksta autors ir Aigars Runčis, tajā izmantoti arī tautas dziesmas vārdi.

"Mums patīk strādāt ar tautas dziesmām, interpretējot tās savā veidā, caur visiem zināmo izstāstot jaunu stāstu. Arī dziesmā "Eima, Eima" izstāstām jaunu stāstu. Lielai daļai klausītāju šķitīs, ka šī dziesma ir par mīlestību, kas tā arī ir. Tikai kādu!? Mīlestības ir tik dažādas! Es šo dziesmu veltu savām mazajām meitiņām," stāsta grupas solists Aigars Runčis.

Dziesmas ierakstā "Borowa Mc" sadarbojusies ar grupas jau ierasto producentu Gintu Stankeviču.

Grupas "Borowa Mc" tuvākā uzstāšanās paredzēta jau 21. maijā Latgales mākslas svētkos "Krāsas karogā" Daugavpils novada Višķos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!