Bērnu vokālā studija „Spāre” sadarbībā ar dziesmu autori Ilzi Arbidāni izdod bērnu dziesmu albumu “Bērnība skaņās”

Raksta attēls - Bērnu vokālā studija „Spāre” sadarbībā ar dziesmu autori Ilzi Arbidāni izdod bērnu dziesmu albumu “Bērnība skaņās”

23.11.2023

Bērnu vokālā studija “Spāre” izdod jaunu bērnu dziesmu albumu “Bērnība skaņās”. Albums ir pieejams no š.g. 22.novembra digitālā formātā mūzikas straumēšanas platformā Spotify. Albumā ir apkopotas 10 dziesmas, kuru mūzikas un vārdu autore ir Ilze Arbidāne. Dziesmām ir radīti arī videoklipi, kuri ir pieejami bērnu vokālās studijas “Spāre” YouTube kontā.

“Bērnu vokālā studija “Spāre” uzsāka savu darbību pirms četriem gadiem. Pirms gada tika izlaists studijas pirmais albums “Dziesmu spole”, kas tika nominēts Zelta mikrofonam. “Bērnība skaņās” ir studijas jau otrais bērnu dziesmu albums.

      “Strādājot ar dažāda vecuma bērniem, man svarīgi ne tikai izkopt vokālās prasmes un pilnveidot muzikālo gaumi, bet arī veidot izpratni par skaņdarba ceļu no autora skices līdz klausītāja ausīm”, norāda studijas “Spāre” vadītāja Sindija Tropa. Šajā albumā izpildītāji ir ne tikai grupas, bet arī solisti un dueti. Arī katrai dziesmai ir videoklips, kurā paši bērni veidoja stāstu, kā viņi izjūt dziesmu un kā vēlās nodot to tālāk klausītājiem. “Es ļoti priecājos, ka mums ir iespēja šos bērnības stāstus izstāstīt caur mūziku, caur bērnu emocijām un viņu mirdzošajām acīm. Ļoti novērtēju sadarbību ar dziesmu autori Ilzi Arbidāni, kas albuma tapšanas procesā ļāva nonākt pie rezultāta, kas atbilst dziesmas izpildītājam”, norāda studijas vadītāja.

    Bērnu dziesmu albuma “Bērnība skaņās” prezentācijas koncerts norisināsies 25. novembrī plkst.15:00 Akropole Alfa. (Brīvības gatvē 372) centrālajā laukumā pie informācijas centra.

Dziesmu autore Ilze Arbidāne norāda, ka izdotais bērnu dziesmu albums “Bērnība skaņās” ir veiksmīgas četru gadu sadarbības apkopojums.  “Bērni ir tie, kas piešķir mūsu dzīvei krāsas, jautrību un piepildījumu. Uzskatu, ka caur bērniem mēs varam nepārtraukti pilnveidoties un augt, jo viņi mums māca priecāties par visu un domāt ārpus nospraustajiem rāmjiem, tāpēc esmu sajūsmā, ka varu rakstīt dziesmas tieši bērniem, ietērpjot dažādus bērnības stāstus mūzikas skaņās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!