“Baložu Pilniem Pagalmiem” jauna dziesma un video "Pumpurs un niedre"

Raksta attēls - “Baložu Pilniem Pagalmiem” jauna dziesma un video "Pumpurs un niedre" Publicitātes foto

05.07.2018 / Parmuziku.lv

Grupa “Baložu Pilni Pagalmi” piedāvā jaunu dziesmu un video "Pumpurs un niedre".

Grupa "Baložu Pilni Pagalmi" tika dibināta 1994. gadā Rīgā. Tās līderis, kā arī mūzikas un lielākās daļas tekstu autors ir Māris Šverns. Pirmais grupas albums "Skaties!" tika izdots 1995.gadā, savukārt pirms gada pēdējais  - "Visi savējie".

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Māris Šverns, savukārt video veidojis Klāvs Lauls (ideja un režija) un bijušais grupas dalībnieks Oskars Upenieks (kamera).

Pasaulē ir nedaudz vairāk par 200 valstīm, nacionālās valstis ar savu valodu ir krietni mazāk. Un Latvija kā viena no tām,

tā par sev netipisko dziesmas tekstu izsakās Māris Šverns.

Grupas tuvākie koncerti plānoti:
14.07.2018. Kartupeļpalma, Salaspils
18.07.2018. Noass, Rīga
09.08.2018. Stropi, Mazjumpravas muiža, Rīga.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!