Bad Habits jauna dziesma - “Fools parade”

Raksta attēls - Bad Habits jauna dziesma - “Fools parade” Publicitātes foto

12.02.2024

Tikko nokāpuši no Supernovas skatuves, grupa “Bad Habits” izdod jaunu singlu -“Fools parade”. Tieši laikā kā veltījums visiem mīlētājiem Valentīna dienā.

Dziesma tapusi grupas radošajā nometnē un tās stāsts ir par mums visiem. Par mūžīgo skrējienu. Par ikdienas sīkumiem, kas nodarbina mūsu prātus. Par vēlmi paspēt visu un būt visur. Par dzīšanos pēc kaut kā, dažreiz pat nezinot pēc kā. Taču mirklī, kad esam vistālāk, mēs pēkšņi attopamies, ka mūsu būtība sauc pēc mājām, jo mājās ir - Viņa.

Grupas solists Mārtiņš Balodis par dziesmu: “Dziesmā ir teksts, kas latviski skanētu - Ej un atpūtini savu galvu viņas rokās, tur nav rūgtuma.  Šī un visas pārējās dziesmas rindiņas ir veltītas tam vienam cilvēkam. Cilvēkam, kas mums ir blakus visdažādākajos dzīves posmos. Rakstot šo dziesmu es domāju par Viņu. Viņa, kas iedrošina. Viņa, kas iedvesmo. Viņa būs tā, kuras klātbūtnē pazūd ikdienas raizes un laiks uz mirkli apstājas. Brīdis, kad uzelpot.  Šie momenti no mums neprasa daudz, tikai pilnībā ļauties divvientulībai, kas dienas beigās arī ir pats svarīgākais.”

 “Fools Parade” elektriskās ģitāras partijas iespēlējis Jānis Līde, basu un klavieres - Kristaps Grinbergs, bungas - Normans Bārbals un iedziedājis Mārtiņš Balodis. Studijas inženieris - Aivars Vaišļa, Ieraksta apstrāde - Armands Varslavāns.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!